0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

PLECHOVÉ DISKY

 

V sekcii plechové disky máme pre Vás možnosť pomocou jednoduchého výberu zakúpiť si plechové disky od nemeckého výrobcu KFZ. Ponuka diskov je na všetky osobné a úžitkové vozidlá. Vyber plechových diskov na základe údajov o vašom vozidle Vám zaručuje homologizáciu a schválenie vybraných diskov pre vaše vozidlo.

 

Plechové disky na našej web stránke podliehajú norme ISO: 9001

 

Viac ako 90% produkcie sa vyrába v závodoch Hayes Lemmerz alebo vo vlastných závodoch Alcar. Tento závod leží blízko Lugana. Ročná produkcia závodu je zhruba 2 milióny diskov.

 

Plechové disky sú na Slovensku obľúbené u motoristov hlavne v zimnej sezóne ale  málo kto vie, že údržba takzvaných plecháčov je veľmi náročná. Ľad a sneh zamŕza vo vnútornej časti disku, následkom čoho dochádza k rozváženiu kolesa. Pri hliníkových diskoch sa toto vôbec nedeje, preto môžeme spokojne konštatovať vhodnosť použitia hliníkového disku na zimnú sezónu.

 

Pri kúpe plechových diskov pre vášho tátoša pozor hlavne na nehomologizované čínske disky. Mnohokrát takéto komponenty neboli podrobené testom TUV a nespĺňajú kritéria použitia diskov na cestných komunikáciách. Disk je náhradný diel ktorý podlieha typovému schváleniu rovnako ako ťažne zariadenie alebo certifikované fólie na okná.

 

Všetky produkty na našej stránke www.elektrony.sk podliehajú legislatívnemu schváleniu  Slovenskej republiky pre použitie na pozemných komunikaciach.

 

Na elektróny, pneumatiky, plechové disky a príslušenstvo Vám ponúkame nadštandardnú záruku 3 roky.

 

V prípade informácii alebo technických parametrov našich produktov píšte Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

V prípade že potrebujete  objednať skrutky alebo matice k plechovým diskom kontaktujte nás  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

 

123

 

počítačový návrh

 

 

1234

 

zváranie ráfikovej časti

 

 

12345

 

frézovanie vetracích otvorov

123456

 

lakovanie plechových

 

 

 spat