0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

PRÍSLUŠENSTVO

 

V sekcii príslušenstvo nájdete všetko potrebné pre správny nákup skrutiek a matíc k hliníkovým diskom a plechovým diskom na Vaše vozidlo. Pri vyhľadávaní bezpečnostných skrutiek a montážneho príslušenstva k diskom Vám pomôže jednoduché a presné vyhľadávanie založené na výbere podľa parametrov Vášho auta. A to Vás správne nasmeruje na hľadaný produkt.

 

Bezpečnostné skrutky / matice v sekcii príslušenstvo sú vyrábané renomovaným nemeckým výrobcom Sicuplus a Mcguard. Montážne príslušenstvo k hliníkovým diskom vyrába nemecká spoločnosť AEZ , ktorá je zároveň výrobcom hliníkových diskov AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO.

 

(pozn. Od 27.2.2012 prebieha AKCIA - Darček pri nákupe diskov značky Dezent a Enzo, viac tu) 

 

Na príslušenstvo rovnako ako aj na disky Vám ponúkame nadštandardnú záruku 3 roky.

 

Pri zakúpení diskov na našej stránke www.elektrony.sk získate ku každej sade elektrónov zdarma kompletné montážne príslušenstvo pre Vaše vozidlo, ktorá obsahuje skrutky alebo matice, a ak je potrebné aj 4 vymedzovacie krúžky.

 

Sekciu príslušenstvo sme rozšírili o vymedzovacie krúžky k elektrónom, ktoré slúžia na vymedzenie veľkosti náboja a stredového otvoru.

 

Rozmery krúžkov sa udávajú v milimetroch:

 

•  vnútorný priemer (veľkosť stredového otvoru)

•  vonkajší priemer (veľkosť náboja na vozidle)

 

V prípade, že potrebujete pomoc alebo technickú radu v oblasti diskov a príslušenstva, ktoré ponúkame napíšte nám na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.