0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

Protektory MultiTread pre úžitkové vozidlá

 

protektoryPre diaľkovú a regionálnu dopravu pribudli pneumatiky určené na hnanú nápravu, pre návesy i univerzálne pneumatiky pre všetky nápravy, a tiež pneumatiky pre komunálne vozidlá.

 

Rad prémiových za tepla protektorovaných pneumatík Dunlop MultiTread pre úžitkové vozidlá sa neustále rozrastá. Tieto nové produkty obsahujú šesť rozmerov a ponúkajú podobné výhody ako nové pneumatiky.

 

Pneumatiky MT SP344 určené na všetky nápravy a MT SP244 na návesy sú určené na využívanie v diaľkovej a regionálnej. Tým dopĺňajú kompletný rad, ktorá je teraz rozšírená aj o dva rozmery v sérii 60.

 

Ďalšími novinkami sú pneumatiky určené na všetky nápravy MT SP372 City a pneumatiky pre hnanú nápravu MT SP472 City. Tieto pneumatiky možno použiť na autobusoch a iných komunálnych vozidlách, vrátane smetiarskych áut a zametačov.

 

Produkty Dunlop MultiTread používajú rovnakú technológiu kostier, generáciu behúňových zmesí a taktiež vlastnosti behúňa ako nové pneumatiky, ktoré replikujú. Čo znamená, že disponujú prvotriednymi vlastnosťami ako najnovšia generácia pneumatík Dunlop.

 

spat