0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

Vyhľadávanie hliníkových diskov

Nemecké hlinikové disky Brock

 

Spoločnosť Brock založená v 1990 ktorá je dnes schopná vyrobiť asi 850.000 hlinikových kolies každý deň. V rámci našej firmy sú spojené návrhu vývoja, výroby, marketingu a predaja.

 

Sortiment hliníkových zliatin predstavuje, s jeho dvoma hlavnými značkami - "Brock" a "RC Design" viac než 50 návrhov od 13 do 22 palec.

 

Variabilné možnosti využitia našich hlinikových diskov je rovnako súčasť nášho konceptu, ako pravidelne kontrolovať kvalitu. Všetky naše elektrony sú testované niekoľkými spôsobmi a akreditované TÜV v Nemecku.

 

 

 

 

Asi 200 pracovníkov je zamestnaných v našich európskych továrňach. Naše moderné logistické centrum s približne 16,000 miest pre uloženie paliet.

 

Sklad hlinikový diskov Brock je umiestnená v Weilerswist, vedľa obchodného oddelenia a oddelenia vývoja.Každý deň expedujeme 4000 kolies ktoré nahrádzajú nové dizajny značky Brock.

 

Navyše je to miesto, kde sú dvojdielne a trojdielne elektrony vyrábajú ručne. S cieľom zabezpečiť plynulú dodávku, je veľké množstvo alu diskov Brock skladovaných v pôsobivom priestore na vysokých regáloch.

 

 

Naše kolesá sú vyrábané v našej vlastnej zlievárni a glazúrovacia linka pracuje na úrovni najnovších technológií, a preto ponúka vysokú kvalitu hlinikových diskov Brock RC.

 

Naša spoločnosť využíva akrylové farby a prášok ako ochrana laku elektronov Brock. Tento materiál je drahšý, než je obvyklé lakovanie, ale bezkonkurenčná v kvalite.

 

Výhodou je lepšia ochrana proti korózii,dokonca aj brzdový prach je možné jednoducho vymazať a zabraňuje zničeniu kolesá. Naším cieľom je zabezpečiť prvotriednu kvalitu, hlinikových diskov Brock pre našich zákaznikov.

 

Medzi najznámejšie dizajny nemeckej spoločnosti Brock patrí Brock B25 Ďalší velmi známi dizjan nemeckej spoločnosti Brock je Brock B 21 .