0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

Vyhľadávanie hliníkových diskov

Elektróny MAK

 

mak_2Spoločnosť MAK vznikla v roku 1990. Firma začínala ako rodinný podnik, dvoch rodín (Rodina Magri a Cervati) pracujúcich v automobilovom priemysle. Rodina Cervati vlastnila zlievareň od 30tych rokov. Už v tom období boli lídrami na trhu v oblasti odlievania hliníka.

 

Spojením týchto dvoch rodín kde boli technické vedomosti na jednej strane a vedomosti z oblasti trhu na druhej začal projekt výroby a distribúcie kolies z ľahkej zliatiny.

 

Elektróny MAK si vo svete za krátky čas vybudovali dobré meno. Prišli na trh z dvomi veľkými výhodami. Flexibilitu a pružnosťou. Spoločnosť MAK prihliada na požiadavky zákazníka danej krajiny. Chápu individuálnosť a rozdielnosť požiadaviek trhu pre rôzne oblasti. Týždne vyexpedujú okolo 60 tisíc diskov.

 

Koleso tvorí 25 % z celkového dojmu vozidla. Takže správne zvolené elektróny dokreslia vzhľad auta. Ľahká hliníková zliatina navyše vplýva na pohodlie vašej jazdy, dobre sa udržiava a spolupracuje na bezpečí Vašej jazdy.

 

Kolesá sú jedeným z piatich bezpečnostných prvkov vozidla, v 85% prípadov sa ľudia rozhodujú podľa ich vzhľadu. Preto je výber značky MAK výborná voľba. Na Vaše bezpečie a kvalitu myslí spoločnosť MAK a vy si vyberiete zo širokej ponuky estetických dizajnov.

 

MAK je známy v tom ako vyniká v rôznorodosti štýlov oproti svojej konkurencií. Niektoré modely vytvorili návrhári. Spoločnosť sa tým snaží vyhovieť vkusu a štýlu jednotlivých krajín.

 

Centrála spoločnosti je v Taliansku. Spoločnosť pred nedávnom vydala aplikáciu určenú pre telefóny iphone pomocou ktorej môžete sledovať novinky spoločnosti a zdarma si ju stiahnuť zo stránky spoločnosti.

 

 

Medzi najznámejšie dizajny značky MAK patrí hliníkový disk Mak Mistral v dvojombinácii čelnej plochy antracitovej a čiernej farby. Päť lúčov jemne stočených v smere jazdy.

 

Elektron Mak Mistral je homologizovaný a schválený pre užívanie v Slovenskej republike. Tak tie je možné ho v písať do technického preukazu. Široká škála roztečí a priemerov disku Mak Mistral umožňuje aplikáciu elektrónov na všetky vozidlá.

 

Elektron_mak_mistralelektrón Mak Fuoco

 

Spoločnosť Mak je tiež známa ponukou hliníkových diskov pre vozidlá Suv 4x4 ktoré sú zosilnené pre jazdu v náročnom teréne. Medzi najznámejšie patrí elektrón Mak Fuoco