0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

Vyhľadávanie hliníkových diskov

Hliníkové disky OZ

 

 

siltovka banerTaliansky dizajn a  Nemecká kvalita.  OZ bol vytvorený z nadšenia pre bicykle, a v ďalších 40 rokov (od svojho založenia v roku 1971) OZ sa stal legendou v automobilovom svete.

 

Víťazstvo si užili po boku najznámejších mien v motoristickom športe, a pokračujúce úsilie o úspech zaistila OZ miesto ako lídra trhu.

 

Disky OZ sú uznávané po celom svete ako 1 na trhu. OZ vyrába hlinikové disky ako napríklad: Závodné (F1, Rally,DTM, Indy ..) OZ spĺňa špecifické požiadavky prestížnych automobilových zariadení a karosérie spoločnosti ako Bertone.

 

Komplimenty a vysoké ocenenia pre Antares, Superleggera a Michelangelo II kolesá OZ získaly ďalšie ocenenia. Design Award v Essene motorshow, kedy časopis AutoBild vyhlásil Botticelli III koleso ", najlepší disk roka".

 

Od tej doby, OZ začalo vyrábať novú high-tech produktovú radu, takzvané HLT: Vysoká svetelná technika.Elektrony OZ zaručujú kvalitu a bezpečnosť na cestách.

 

Ďalšie úspechy v závodnom svete vrátane víťazstva v pretekoch Le Mans súťaže a DTM konštruktérov a jazdcov šampionátu s Audi, mimoriadne dvojité víťazstvo v pohári konštruktérov WRC a jazdcov šampionátu s BP Ford a Loeb a víťazstvo vo FIA GT1 a na Rally Dakar Raid, s Mitsubishi.

 

Toto posledné víťazstvo prinieslo OZ úspechy v najvyššej úrovni motoristického športu vo viac než 100 šampionátov.Najznámejšie dizajny spoločnosti OZ patria elektrony Oz Michelangelo 8,alu disk Oz superturismo.

 

elektrony_ozelektrony_oz