0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

Vyhľadávanie hliníkových diskov

Elektróny Proline

 

proline

Výrobca hliníkových kolies a príslušenstva do automobilov.  

 

V roku 1982 Pro-Line Racing založil nový štandard pre výkon a príslušenstvo s RC návrhom.  Vznikla rada pneumatík a kolies pre vznikajúci off road trh.

 

Všetky disky vyrobené v spoločnosti pro line sú testované v TUV pracoviskách v Nemecku. Tuv certifikáty sú platné v celej Európskej únii a je možné ich vpísať do Osvedčenia o vozidle.

 

Od roku 1996, sa spoločnosť venuje  kráse a kvalite hliníkových kolies (elektrónov) . Tím ProLine prináša výzvu trhu v produkcii hliníkových diskov. Vďaka vysokému tvorivému potenciálu, skúsenosti a zručnosti.

 

Kolesá pro line dosiahli výborné výsledky na pretekoch v Turecku a Číne. Vďaka pravidelnému monitorovaniu a neustále zlepšovaniu sa v rámci výrobného procesu. Pro line garantuje svojím zákazníkom konzistentnú kvalitu. Od začiatku je spoločnosť lídrom kreativity a kvality.

 

Medzi najznámejšie dizajny značky Proline patrí hliníkový disk Proline B700 vhodný aj na vozidlá SUV. Elektron Proline B 700 je viaclúčový v striebornom prevedení a svojim jednoduchým dizajnom sa hodí na veľa vozidiel. Tak tiež široká škála priemeru od 14“ do 17“ palcov a mnoho roztečí ponúka motoristom možnosť aplikácie.

elektrony_proline

 

Novinkou jarnej sezóny 2011 je disk Proline B 705 v čiernom prevedení ktorý na pohľad pôsobí antracitovo.