0944 - 111 - 660

0948 - 401 - 818

 

info@elektrony.sk

Váš košík je prázdny

Vyhľadávanie hliníkových diskov

Alu disky Ronal nemecká výroba -Tuv certifikát

 

 

Každý deň milióny vodičov na celom svete jazdí na hlinikových diskoch RONAL! Často bez toho, aby si to uvedomovali. Obujeme mnoho áut s našimi vysoko kvalitnými alu diskami Ronal s ľahkých zliatin, vrátane mnoho z hlavných výrobcov automobilov.

 

Ako napríklad Škoda, VW, Audi, Ford, Porsche, Saab, Nissan a tiež francúzka značka Citroen. Aj keď sa elektrony nesú logo výrobcu automobilov,je známe že výrobcom elektronov je spoločnosť Ronal.

 

elektrony_ronal

 

Výroba Sídlo spoločnosti a výrobné závody sú v Nemecku ale vlastnia závody aj V Českej republike,Polsku,Usa a Austrálii. Fáz vývoja RONAL diskov je vytvára rovnováha medzi dizajnom a strojárstvom na najvyššej úrovni.

 

Pomocou najnovších počítačových technológií pre návrh a simuláciu,RONAL inžinieri dosahujú najvyššej kvality vo výrobe nových designov alu diskov Ronal.

 

Špeciálne metódy, ako je napríklad zlyhanie-Mode efekty Analysis (FMEA), konečných prvkov-analýza (FEA) a simulácie odliatkov sú používajú aby sa vyhlo časovo náročným a nákladným opravám v širšom procese rozvoja diskov.

 

Všetky dáta, analýzy a výsledky simulácie sú integrované vo výrobnom procese, od prvého kroku až do posledného. Medzi najznámejšei dizajny určite patria elektron Ronal R41, disk Ronal R42, alu disk Ronal 43,a hlinikový disk Ronal R 47.

 

elektrony_ronalelektrony_ronalelektorny_ronalelektrony_ronal